KONST / Litografier / Litografier 7473235
*
nr 747 3235
Litografier
2 st, R Eriksson, -64, stockholmsmotiv, motivets mått: 10x34
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 18:48:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/3 13:54:00
1
100 kr
18/3 13:48:47
2
200 kr
18/3 16:18:38
1
200 kr
18/3 16:19:14
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm r eriksson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Litografier
nr 747 3235
Litografier
2 st, R Eriksson, -64, stockholmsmotiv, motivets mått: 10x34
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/3 13:54:00 | 1 | 100 kr |
18/3 13:48:47 | 2 | 200 kr |
18/3 16:18:38 | 1 | 200 kr |
18/3 16:19:14 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm r eriksson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09